Apie mus

Verslas mūsų akyse - šeima.

Didžiausia šios šeimos dalį sudarote jūs, klientai, dėl kurių mes dirbame ir be perstojo rūpinamės.

Prieš daugiau nei 15 metų, mūsų šeima, įkūrė verslą - Riki 2. Pastarasis buvo itin populiarus ir tuo metu pardavinėjo išskirtinės kokybės žaislus, rūbus ir aksesuarus augančioms šeimoms. Tačiau pasirodžius pigesniems variantams - verslas žlugo.
Praėjus keliems metams, nusprendėme jog prekės vaikams mums yra per siaura darbo srytis, todėl įkūrėme išparduotuvė Topmix, kurioje paprastai sakant yra visko.
Šis šeimos įkūrtas verslas šiai dienai gyvuoja daugiau nei dešimtmetį. Prieš kelis metus buvome įsikūrę įvairiuose Lietuvos miestuose, tačiau mažėjant šeimai turėjome mažinti savo veiklos mąstą.

Šiuo metu esame įsikūrę Lietuvoje, Kauno mieste prekybos centre URMAS, 16 sandelyje, rytinėje galerijoje. Turint vieną didžiausių parduotuvių visame prekybos centre ir pradėjus didėti šeimai norime išplisti per visą šalį ir siūlyti geriausius produktus, geriausiomis kainomis savo šeimai.

Gaunamas įspūdingas prekių pasirinkimas, atkeliauja iš įvairių pasaulio šalių. Tarp jų didžiają dalį savo prekių gauname iš - Ispanijos, Anglijos, Amerikos. Tuo tarpu mūsų pagrindinis tiekėjas išlieka multimilijardinis kokybę, brendais ir išskirtinumu pasižymintis Amerikos didmenos tinklas.

Siekiant sutaupyti visos šeimos laiką, atidarome savo el. parduotuvę kurioje, su laiku, bus galima rasti visas prekes kaip ir fizinėje parduotuvėje.

Siunčiame į visas pasaulio šalis ir tikimės jog tu taip pat tapsi šios vis didėjančios šeimos dalimi.

 Topmix yra išparduotuvė TAU

Pavadinimo dalis "Top" reprezentuoja mūsų aukštą prekių kokybę, tuo tarpu mix atskleidžia siūlomų produktų begalinę įvairovę. Šioje parduotuvėje galite rasti visko, nuo braškių džemo iki šių metų naujausios gamybos televizorių. Prekiaujame pasaulinio žinomumo produktais su ženklais - "Hugo Boss", "Samsung" , "Lenovo" , "Apple" , "HP" ir begalia kitų jums girdėtų ir negirdėtų brendų/įmonių.

Nors ir produktai yra aukščiausios klasės, kainos yra žemiausios. Visada siūlome žemesnes kainas nei mūsų konkurentai ar net kitų šalių rinkos. Tai nėra eilinė parduotuvė su eilinėmis aukštomis kainomis. Šis verslas jau gyvuoja daugiau nei 10 metų mūsų lojalių ir vis atsirandančių naujų klientų dėka.

Garantuojame kokybę ir pasitenkinimą savo klientams

Dėmesys klientui, jo poreikiams ir norams yra mūsų prioritetai. Norime jums parūpinti pačius geriausius ir tinkamiausius produktus, todėl dirbame nesustodami ieškant ir randant pačios geriausios kokybės ir žemiausios kainos produkcijas.

Visada padėsime jums išrinkti tobulą prekę sau ar kitam žmogui. Pasiūlysime jums dar geresnę kainą, o jei esate mūsų lojalus klientas gausite tik jums skirtus pasiūlymus.

Jeigu turite klausimų ar pageidavimų nedelskite ir susisiekite su mumis.

Partnerystė tai mūsų ateitis

Mes vis dar esame mažas verslas ieškantis įvairių paslaugų, todėl mums yra reikalingi partneriai.

Ieškome didmeninės prekybos tiekėjų ir taip pat siūlome galimybę parduoti savo produktus urmu.

Siūlomų produktų kokybė ir kaina

Išaugusi prekių įvairovė, žemos kainos ir brendinės prekės tai yra mūsų kasdienybė.

Kadangi, mes esame vienintelė parduotuvė Baltijos šalyse turinti kontraktą su didžiaisiais Amerikos ir Europos prekybos centrais. Vienas iš jų yra "Kirkland Signature" brendo gamintojas.

Užtikrinti kokybei, kiekvienai gaunamai prekei yra įvykdomi būklės, funkcionalumo ir autentiškumo patikrinimai. 

Kodėl žema kaina ?

Siūlomi produktai yra žemiau rinkos kainos, kadangi jie yra superkami konteineriais pripildytais įvairiausių prekių pozicijų likučių iš didžiųjų Amerikos ir Europos prekybos centrų.

Prekių autentiškumą garantuoja tiekėjas ir pardavėjas. Jau keletą metų perkantys lojalūs klientai įsitikino siūlomos produkcijos kokybe, autentiškumu ir žema kaina.